Katedra Przemysłów Kreatywnych

Aktualne

2 kwietnia 2020Bezpłatne kursy językowe eTutor już dostępne

Bezpłatne kursy językowe eTutor już dostępne. 

Od dziś możesz w pełni korzystać z największego serwisu do nauki języków online w Polsce - eTutor. To nowoczesna platforma, która pozwoli Ci w szybki sposób poznać angielski. Bez stresu, ograniczeń i przede wszystkim bez wychodzenia z domu.

Żeby wziąć udział w kursie zarejestruj się w dniach od 1.04.2020 do 8.04.2020
Wejdź na: https://www.etutor.pl/zapisy/wyzsza-szkola-gospodarki-w-bydgoszczy i ucz się z przyjemnością!

Szczegóły
14 listopada 2019Targi sztuki Arts&Crafts

APK oraz Katedra Przemysłów Kreatywnych zapraszają artystów i twórców zajmujących się rękodziełem artystycznym do udziału w przedświątecznych targach sztuki i rękodzieła „Arts&Crafts”. Będzie to wyjątkowa okazja, by kupić dzieło sztuki, designu w przystępnej cenie. Mamy nadzieję, że różnorodność gatunków i form prezentacji, bezpośredni kontakt z twórcą, zachęcą do nabycia wyjątkowego, świątecznego prezentu. Podsumowaniem targów będzie stworzenie platformy sektora kreatywnego w regionie promującej bydgoskie rzemiosło i lokalnych twórców, informujące o wydarzeniach dedykowanych branżom kreatywnym. Projektem zostaną objęci twórcy, rzemieślnicy, oraz kadra zarządzająca sektorem kreatywnym. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły
17 czerwca 2019IV Międzynarodowe Triennale Grafiki im. Leona Wyczółkowskiego 12 czerwiec

Organizatorem konkursu jest Państwowy Zespół Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, jedna z najstarszych szkół artystycznych w Polsce. Współtworzyli ją artyści różnych specjalności, którzy, poza pracą dydaktyczną i wychowawczą, prowadzili również działalność kulturalną. Dzięki takiej współpracy zrodziła się idea organizacji międzynarodowego triennale graficznego. Obecna, IV już edycja, odbywa się pod hasłem „Relacje i postawy”. Temat konkursu rozumiany jest  szeroko, odnosi się do naszych codziennych reakcji, odczuć, wzajemnych emocji, przyjaźni, akceptacji, odrzucenia, a także sytuacji społecznych i politycznych… 

Szczegóły